OPINIE O NAS

Polecam wszystkim hodowlę:-) pieski bardzo zadbane i zdrowe 🙂 świetny kontakt z Panią Agatą, która zawsze służy dobrą radą.
Kamila Brudnik

Z czystym sumieniem polecam. Mój szczeniak rośnie piękny i zdrowy. Wiele ciekawych porad.
Łukasz Graduszewski

Polecam z całego serca hodowlę Pola Elizejskie 😉 nasza perełka Shila jest już z nami 3 lata najukochańszy piesek.
Violetta Izabela Schiller

Z czystym sumieniem mogę polecić hodowle Pola Elizejskie……odebrałam pieska czystego, pachnącego z wielkim workiem wyprawki. Dużo dobrych rad odnośnie opieki i bardzo miły kontakt nawet po odebraniu pieska. Dziękuje 🙂
Agnieszka Rygielska

Gorąco polecam, fachowa obsługa. Psiaki bardzo wychuchane i szczęśliwe.
Adrian Wołejsza

Polecam wszystkim Hodowlę POLA ELIZEJSKIE. Piesek jest mądry, zadbany, przyjazny . Po prostu kochany. Jest cudny. Zawsze można liczyć na pomoc i radę dotyczącą pielęgnacji. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
Ernest Hrynkiewicz

Bardzo serdecznie polecam hodowle , pani Agata jest bardzo pomocną osobą znajaca się na tym co robi dzięki jej poradom nasza sunia shih tzu juz się zadomowila .
Wiola Kaleniuk Kaźmierczak

Wzięłam szczeniaczka shih tzu 11 marca. Oczarował całą moją rodzinę. Piesek zadbany, bardzo czysty, śliczniutki. Otrzymałam od pani Agady wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji, żywienia, wychowywania. Pełen profesjonalizm!
Ewa Gosik

Sunia jest przeurocza, madra, spokojna, ale też wesoła i energiczna. Polecam pieski z hodowli Pani Agaty, my jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy Pani Agato
Agnieszka Sołtysiak

21 sierpnia zamieszkał ze mną piesek z hodowli Pola Elizejskie. Szczeniaczek zadbany, wesoły i bardzo mądry. Pani Agata niezależnie od pory dnia odpowiada na wszystkie pytania, służy radą. Serdecznie dziękuję.
Kasia Kaśka

Polecam wszystkim hodowlę? Pani Agaty? Hodowla na najwyższym poziomie! Pieski czyściutkie, pachnące i piękne? Pani Agata zawsze służy profesjonalnymi radami o każdej porze ☺ Warunki w których przebywają pieski są najlepsze z możliwych ?Nasz szczeniaczek rozwija się prawidłowo. Jest pogodny i skory do zabawy ? Dziękujemy Pani Agatko ?? Pozdrowienia od MOLLY ??POLECAMY !!!
Debora Marmucka

Nasza suczka shih tzu jest śliczna, mądra, kochana, cudna, Pełna energii. Brakuje słów, żeby to opisać, kochamy ją nad życie.
Joanna Podlińska

Od 2 Dni nasz dom wypełniła miłością mała suczka shith Tzu jest śliczna i pełna energii. Śmiało możemy polecić hodowlę.:)
Karolina Lewandowska

Bardzo dobra hodowla piesek jest po prostu doskonały, już pierwszego dnia był bardzo wesoły I nie sprawiał żadnych kłopotów.
Anita Voisot

Od kilku dni w naszym domu gości nowy członek rodziny Nessi suczka Cavalier, od razu skradła nasze serca. Z czystym sercem mogę polecić hodowlę Pola Elizejskie, bardzo dobry kontakt i rzetelna informacja. Pani Agata cały czas służy radą: )Piesek wesoły, czyściutki, pachnący. Polecam
Ewelina Kowalczyk

Super Hodowla! Kupiony piesek shih tzu zdrowy, czysty, piękny, mądry i grzeczny. Pani Agata przemiła, odpowiada na wszystkie pytania związane z karmieniem, opieką, pielęgnacją szczeniaka. Dziękuję za Bingo – Olinka.:)
Edyta Wit

Od poniedziałku jest z nami Koka. Psinka kochana grzeczna słucha się zero problemów. Piesek wychowany i czysty. Polecam z czystym sercem.
Dorota Sztyrbicka